×
Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, yetkili kuruluşlar tarafından kişilerin risk ve getiri tercihleri dikkate alınarak kişiye özel sunulmaktadır. Burada yer alan yorum ve tavsiyeler ise genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.

FORGOT YOUR DETAILS?

CREATE ACCOUNT

Tecrübeyi  Para ile satın alamazsınız

 

Bende tv’de duydum borsayı…

Ereğli biriktiren amcam gibi yapayım dedim

1999 yılında borsaya girdim ilk kağıdım Bankadaki müşteri temsilcisi söyledi aldım Tire hemen biraz çıktı ve sattık para kazandım Derken ben kazandığım bütün paramla hisseler almaya başladım sonra  en çok da kozaa almaya başladım 19 bin kozaa’m oldu.

 Kozaa   yükseldi hesap ettim 30 binlira karım var broker aradım satalım mi diye biraz daha bekleyelim altınyeni yükselmeye başladı dedi sattırmadı sonra kozaa düştü.

Düştü bide bedelli açıkladı ona da katılmadım benim o 30 bin kar gitti 10 bin zararla çıktım.

O zaman acemi olduğum için broker bir şey diyemedim ama 30 bin ile orta halli bir daire alınırdı şimdi olsa hiç sormam sat kardeşim derim.

Cep telefonu yok,sosyal medya yok, tv teletex den takip ediyorduk hepimizin hikayeleri var şimdi asla zararına hisse satmıyorum beklediğim zaman mutlaka kazanıyorum

Adem kardeşim çok teşekkürler güzel bilgiler verdiğiniz için

 

MENÜ

TATLIBİRLİK21

Tweets

TOP