×
Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, yetkili kuruluşlar tarafından kişilerin risk ve getiri tercihleri dikkate alınarak kişiye özel sunulmaktadır. Burada yer alan yorum ve tavsiyeler ise genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.

FORGOT YOUR DETAILS?

CREATE ACCOUNT

TAVHL TEKNİK ANALİZ

Hissede haftalık olarak pozitif bir görüntüm hakim Özellikle destek noktasına değdikten sonra hisse hızlı şekilde hareket etmeye başladı.
Hissede yükselişin devam etmesi için %61,8 seviye yani 28,56 mutlaka geçilmelidir.Bu seviye geçilirse hissede pozitif görüntü artarak devam edebilir.
İndikatörler bu yükselişi destekliyor.Hacimin bu noktada biraz daha artmas beklenebilir.
%61,8 seviye geçilirse 33,40 İlk direnç noktası olur.

Takas:

Aylık takaslarda City’nin özellikle yüklü alımları var satan ise emeklilik fonları.City’nin yüklü alımları olumlu zaten bu alımlar fiyata yansıyor mevcut direnç kırılacaksa bu City ve Deutch’nin alımları ile kırılacaktır....

ADEM AYAN

TAVHL -11-02-2019

MENÜ

TATLIBİRLİK21

SON YORUMLAR

    Tweets

    TOP