FORGOT YOUR DETAILS?

CREATE ACCOUNT

T & K 21 Yani TatlıBirikim21

Değer yatırımcılığına özendirmek amaçlı 5-6 senedir devam eden bir sistemdir .Bu sistemdeki amacımız piyasa koşullarına göre yükselme potansiyelli hisseleri bulup belli bir strateji çerçevesinde portföy oluşturmaktır. Tabii ki bu hisseler öyle kafaya göre oluşturulmuş hisseler değildir.

Belli kriterlere göre özenle seçilen ,üzerinde araştırma yapılan ve neden seçtiğimizi de yine açıkladığımız değer hisseleridir.

Burada amacım insanlara manipülasyondan uzak, güzel bir yatırım mantığı sunmaktır. Sistemimiz orta ve uzun vadeli olarak kurulmuştur.

Kesinlikle al-sat mantığına uygun değildir.

Lafımızın başında da dediğimiz gibi amacımız ‘’Değer ‘’ yatırımcılığıdır.

Onun için özenli olmak durumundayız.

Burada sistemimizin mantığını kavramanız önemlidir. Borsa Kütüphanesi bölümümüzde bu mantığa birçok kez değindik. Mutlaka bu bölüme girerek genel mantık hakkında bilgi edinebilirsiniz.

Sistem hisselerinin belirli değer fiyatları vardır ve o değer fiyatlarına gelince sistemden çıkarmak ve yerine yenisi eklemek temel prensibimizdir.

Bu sistemde önemli olan değerdir. Biz değer üzerine araştırmalarımızı yapıyoruz.

Belirlediğimiz değere geldiği an hisseyi sistemimden çıkartmakta tereddüt etmem.

Yine aynı şekilde yanıldığımız durumlarda olabilir. İşlerin yolunda gitmediği durumlarda yine şirketi sistemimizden çıkarırız.

Burada hisselerden kendinize mantıklı Portföyler yapılmalıdır. Yapılan Portföylerin en az %15-20 altın olmalıdır. Bu portföylerin sigortasıdır.

Bu sistemin amaçlarından birisidir.

Dalgalı piyasada zararları minimilize etmektir.

Sistem Hisseleri:

,TAVHL ,FROTO ,AKSEN  ,ALKIM ,THYAO  ,CCOLA ,PETKM ,ALARK ,ALGYO,BRSAN,TATGD ,ISCTR,OZKGY ,AKGRT,AVİSA,ASELS,TKFEN,INDES,MGROS,TMSN,AGHOL

Bu sistem sadece örnek bir sistemdir . Amaç, temel ve teknik çerçevesinde hisselerin analizini ve başarı oranını hesaplamaktır. Buradaki listeye ve önerilere göre al/sat yapmanız uygun değildir. ''AL-SAT-TUT'' deme yetkisi banka ve kurum yatırım danışmanlarına aittir.

 

MENÜ

TATLIBİRLİK21

Tweets

TOP