×
Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, yetkili kuruluşlar tarafından kişilerin risk ve getiri tercihleri dikkate alınarak kişiye özel sunulmaktadır. Burada yer alan yorum ve tavsiyeler ise genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.

FORGOT YOUR DETAILS?

CREATE ACCOUNT

10-05-2021

Güncelleme.

Sistemimizde yaptığımız güncellemelerin amacı uzun vadeli yatırımcılığı sisteme dökmektir. 

Bunu bir futbolcu değişimi olarak görmek gerekiyor.

Bazen teknik direktör yorulan oyuncusunu kenara alıp yeni bir oyuncuyu maça alabilir.Bu kenara aldığı oyuncunun kötü olduğu anlamına gelmez.

Bazen de maçta sistem değişikliği yapmak istediği için oyuncu değişimi yapar.

Bizim sistemimizde mantık tamamen böyledir.

Arada yorulan oyuncu kenara alınmalıdır.

Bu sistemimiz 7 senedir devam eden bir sistemdir. Amaç Değer yatırımcılığına özendirmektir. Sistemimiz tamamen simülasyondur.

Onun için sadece buraya takılıp yatırım kararı vermeyin.

Sistemimize yeni giren oyuncumuz 96,35 fiyatı ile Tüpraş'tır

Diğer oyuncumuz ise 23,80 fiyatı ile Kords'dır

Sistem Hisseleri:

,TAVHL ,FROTO ,AKSEN  ,ALKIM ,THYAO ,AGHOL ,CCOLA ,PETKM ,ALARK ,ALGYO,BRSAN,TATGD ,ISCTR, ,AKGRT,AVİSA,ASELS,TKFEN,INDES,MGROS,TMSN,

Bu sistem Sadece örnek bir Sistemdir.Amaç temel ve teknik çerçevesinde Hisselerin analizini ve başarı oranını hesaplamaktır .Buradaki Listeye ve önerilere göre al/sat yapmanız uygun değildir.AL-SAT-TUT deme yetkisi Banka ve kurum Yatırım danışmanlarına aittir..

 

 

TOP