×
Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, yetkili kuruluşlar tarafından kişilerin risk ve getiri tercihleri dikkate alınarak kişiye özel sunulmaktadır. Burada yer alan yorum ve tavsiyeler ise genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.

FORGOT YOUR DETAILS?

CREATE ACCOUNT

BİR BEDELSİZ FURYASIDIR GİTTİ.

(BRISA VE NETAŞ BENİ TEKRAR BORSAYA DÖNDÜREN KAĞITLARDIR ONUN İÇİN ONLARIN YERİ BENDE AYRIDIR)

2011 yılı sonları 2012 başlarıydı O zamanları bilenler iyi bilir 2010-2011-2012 BEDELSİZ furyası dönemiydi.Özellikle bedelsiz beklentili kağıtlar çok iyi gidiyordu.Derken ben de merak saldım o ara Burçe’nin bedelsizi oldu hisse 7-8 katı baya gitti derken O zamanların verdiği amatörlükle teker teker bende bedelsiz avına çıktım :D

Amacım kısa sürede 7-8 katı para kazanmaktı.Derken o ara her bedelsiz veren kağıda atıyorum tabi o yıllar berkosan felan da darbe yemişim.Derken nasıl bilmiyorum BRISA gözüme takıldı.Zaten sermayeyi biraz tüketmiştim.Brisa’yı sürekli takip ediyordum ve yabancı çaktırmadan her gün az az alıyordu derken o ara Forumlarda Bir netaş furyası dolanıyordu derken şans eseri nasıl oldu bilmiyorum az-biraz netaş aldım ertesi gün bir kalktım Netaş bedelsiz açıklamış.Millet yok efendim 500 -1000 olacak rakamlar havada uçuşuyor derken netaş 2.seans tavan’ı bozdu herkes dahda gitmez lanet olsun diye sattı fakat ben satmadım derken netaş 1 hafta boyunca hep yükseldi derken 290-300 arası ben çıktı çok güzel para kazanmıştım.

Hem de kısa vadede derken Nasıl oldu bilmiyorum brısa aldım zaten takibimde olan bir hisseydi dediğim gibi sürekli takaslarını inceliyordum.Bir de o zamanlar bir şey dikkatimi çekmişti.SA hisseleri arasında sermayesi en düşük olan BRISA’ydı derken heme ertesi gün brısa’da bedelsiz açıladı ve kağıt 3 gün tavan gitti derken 400 rakamlarda tavan’ı bozdu ben de o rakamlarda sattım 3 haftada güzel kazanmıştım.

Bunları ciddi diyorum kazanırken Kimseye alayı mı diye sormadım sadece Amatör bir şekilde araştırdım.Netaş şans’tı fakat BRISA üzerinde kesinlikle 3-4 ay emek vermiştim.

Ne kadar bunlarda kazansamda Hatek zararını çıkaramadım.

Bazen amatörce yaptığınız hareketler ilerisi açısından sizin en büyük yatırımınız olacaktır Unutmayın Gelecek geçmişte gizlidir...

ADEM AYAN

 

MENÜ

TATLIBİRLİK21

Tweets

TOP