×
Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, yetkili kuruluşlar tarafından kişilerin risk ve getiri tercihleri dikkate alınarak kişiye özel sunulmaktadır. Burada yer alan yorum ve tavsiyeler ise genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.

FORGOT YOUR DETAILS?

CREATE ACCOUNT

FROTO

Hisse klasik olarak ikili dip'ini yaptı ve bu noktada sert bir yükseliş dalgasına girdi.%23,6 Seviyenin üzerinde işlemler yapması pozitif.Bu seviye dip oluşumu bitiş seviyesidir.61 %61,8 seviyedir.Bu seviyenin üzerine çıkabilirse hissede yeni bir yükseliş dalgası görülebilir.
62 Yükselen kanal desteğidir.Bu destek üzerinde pozitif görüntü devam edebilir...Bollinger bandına baktığımızda bu yükselişi destekliyor.
Rsı gayet güçlü duruyor.
%61,8 seviyenin üzerinde hissede pozitif görüntü daha da artacaktır...

İndikatör durumu

Macd:Pozitif

Stochastik:Pozitif

Psar:Pozitif

BOLLİNGER Pozitif

Hacim:Gayet iyi

Trend:Yükseliş trendi güçleniyor

TAKAS YORUMU:

Aylık takaslarda Citibank 'ın net alımları var.Yabancı böyle alamaya devam ettiği sürece hissede de pozitif görüntü bir o kadar devam edecektir.

 

FROTO 14-01-2019

MENÜ

TATLIBİRLİK21

Tweets

TOP