×
Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, yetkili kuruluşlar tarafından kişilerin risk ve getiri tercihleri dikkate alınarak kişiye özel sunulmaktadır. Burada yer alan yorum ve tavsiyeler ise genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.

FORGOT YOUR DETAILS?

CREATE ACCOUNT

Öncelikle KÜTÜPHANE NEDİR ?

Belli bir sisteme göre tasnif edilen kitap ve benzeri materyallerin toplandığı, saklandığı, okuyucu ve araştırmacıların istifadesine sunulduğu yer. 

Peki biz Kütüphanemizi nasıl kuracağız?

Burada yer alan materyaller özellikle Borsaya ilk başlayanlar için birebir yardımcı kaynak olacaktır.Amacımız Donanımlı , bilgili kurgulama yapan yatırımcılar yetiştirmektir.Ben bu yola çıkarken amacım 'BALIK VERME -BANA BALIK TUTMAYI ÖĞRET' Tİ ve bu mantıkla bugune kadar önceliğim her zaman eğitim oldu.Bu Kütüphane internet Ortamında yayımlanmış en kapsamlı kütüphanelerden birisi olacaktır.

Yani bir yatırımcı Bu sayfaya girdiği zaman -Temel bilgilerden teknik bilgilere her türlü bilgiye ulaşabilecektir.Zamanla En büyük projemiz burası olacaktır.

ADEM AYAN

TOP