FORGOT YOUR DETAILS?

CREATE ACCOUNT

TAVHL 20-02-2018

TAVHL

Hissede düzeltme haretinden sonra  sert bir çıkış başlamış gibi görünüyor Özellikle düşen kanal direnci kırıldıktan sonra yükselişin hızı daha da arttı.

Düşen kanal direncinin üzerinde hissedeki olumlu seyrin devamını bekliyorum yeni zirveler uzak değil.%23,6 seviye yanı 21,80 üzerinde kaldığı sürece Olumlu seyir daha da devam edecektir.Yeni zirveker arkasında güçlü alımları da getirecektir.

 

TAVHL 15-02-2018

TAVHL

Tav uzun vade direnci üzerine çıktı zaten direncin üzerine çıkmya başlayınca teknikçilerinde devreye girmesi ile sert bir kırılım oldu o noktada hisse  eski direnç şuan ki  desteğin altına düşmediği sürece uzun vadede yolu açıldı gibi geldi tabi bunu daha net söylemek için ilerleyen günlerde de en az 3 gün bu desteğin üzerinde hareket yapması gerekir diye düşünüyorum.

Bu direnç aynı zamanda çanak direnci için çanak direnci’nin kırılması hisseyi uzun vadede çanak katlama noktası götürebilir.Şuan için hissede teknik olarak birçok şey olumlu  Yabancı alımları tüm hızıyla devam ediyor.

Aylık takaslarda ;

Deutch ve City alımlara tüm hızıyla devam etti bu olumlu.Yabancı almaya devam ettiği sürece hissede de yükseliş eğilimi devam edecektir.Hisse artık yeni fiyat hareketlerine yelken açmalı diye düşünüyorum

Macd:Olumlu

Rsı:Olumlu

Psar :Olumlu

Hacim:Biraz daha artabilir.

ADEM AYAN

 

TAVHL -07-01-2018

TAVHL -18-12-2017

MENÜ

TATLIBİRLİK21

Tweets

TOP
Paylaş
Paylaş